2024. Május 9. CsütörtökGergely napja van.
BIHARNAGYBAJOM

"A Sárrét egykori főhelye"

Kezdőlap

ÁLLÁSPÁLYÁZAT: Pedagógiai asszisztens

MOSOLY-VÁR ÓVODA Biharnagybajom
pályázatot hirdet Közalkalmazotti jogviszony (Kjt.) keretében

pedagógiai asszisztens

Munkakör/feladatkör betöltésére.

Tevékenységi kör (ellátandó feladatok): pedagógiai asszisztensi feladatok ellátása - segítő feladat ellátása óvodapedagógus irányítása alatt.

Betöltendő állás szakmacsoportja: köznevelés

Betöltendő állás jogviszonya: Közalkalmazotti jogviszony (Kjt.)

Foglalkoztatás időtartama, munkaideje, munkarendje, formája:
Határozott, 40 óra, teljes munkaidő (heti 40 óra), Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Biharnagybajom

Feltételek, előnyök
Pályázati feltételek
Jogállásból fakadó jogszabályi követelmények:
Büntetlen előélet
Cselekvőképesség
Erkölcsi bizonyítvány

Elvárt végzettség/képesítés:

Érettségi, vagy középfokú szakképesítés vagy szakképesítés-ráépülés felső középfokú részszakképesítés vagy szakképesítés szakma - középfokú szakképzettség szakképesítés speciális készségfejlesztő szakiskolai szakképzettség , Oktatás, m.n.s., pedagógiai asszisztens

Pályázat elbírálása során előnyt jelent
A pályázat elbírálása során előnyt jelent a szakmai tapasztalat

A pályázat részeként benyújtandó igazolások, alátámasztó dokumentumok:
fényképpel ellátott szakmai önéletrajz
3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
végzettséget, szakképesítést igazoló okiratok másolata

A pályázat benyújtásának határideje: 2023.08.24. 00:00,

Személyes jelentkezés: Biharnagybajom, Mátyás király u. 1. szám alatt lévő óvodába

A pályázat elbírálásának módja: személyes beszélgetést követően telefonos értesítés

A pályázat elbírálásának határideje: 2023.08.25. 00:00

Állás tervezett betöltésének időpontja: 2023.09.01.

VÁLASZTÁS 2024.

Új Bajomi Hírlevél

Előző lapszámok archívuma
Hasznos linkek

ADATKEZELÉSI TÁJÉKOZTATÓ

Településképi Arculati Kézikönyv

Életmentő készülék
Időjárás

Top